SESJE
ZDJĘ
CIOWE

ZINDYWIDUALIZOWANY
CONTENT

W budowanych przez nas strategiach stawiamy na wartościowy, zindywidualizowany content. A ten niezbędny jest w codziennych działaniach komunikacyjnych oraz wizerunkowych. Profesjonalnie wykonane zdjęcia to obok wartościowej treści podstawa budowania świadomej komunikacji, wartości marki na rynku oraz wyróżnienia jej na tle konkurencji. Dla potrzeb prowadzonych przez nas działań realizujemy profesjonale sesje zdjęciowe o bardzo szerokim zakresie: sesje biznesowe członków zespołu, sesje zdjęciowe wnętrz siedziby firmy, sesje produktów / sprzętów, sesje eksperckie oraz szeroko rozumiane sesje lifestylowe.

Indywidualny materiał zdjęciowy wykorzystujemy do tworzenia spersonalizownych materiałów wizerunkowych, do publikacji w prasie czy w prowadzonej komunikacji na social media. Korzystanie ze zdjęć z ogólnodostępnych baz ograniczamy do minimum. Mamy świadomość jaką siłę w dzisiejszej rzeczywistości ma obraz. Niejednokrotnie oddaje więcej niż słowa. Dobrym pomysłem na zdjęcie możemy wydobyć siłę i unikalne cechy menedżera / eksperta czy charakter oraz specyfikę prowadzonego biznesu.

Dbamy o niepowtarzalną, ale i autentyczną identyfikację Twojego biznesu i Twojej marki osobistej.
SESJE DLA BRANŻY
BEAUTY

Piękne wnętrza, niepowtarzalne detale, wyjątkowa atmosfera i klimat miejsca - to wszystko utrwalamy w obiektywie. Do tego profesjonalne, estetyczne sesje identyfikujące daną technologię i wykonywane zabiegi. Znamy i doskonale rozumiemy potrzeby branży beauty. Zaplanujemy i zrealizujemy każdą sesję: lekarzy i kosmetologów, wnętrz, sesje podczas wykonywanych zabiegów, sesje kosmetyków oraz lifestyle. Zapewniamy pełne zaplecze organizacyjne (stylizacje, make up), aranżację i stylizację wnętrz w przypadku sesji lifestylowych.