PERSO
NAL
BRANDING

BUDUJEMY NA TWOJEJ
NATURALNOŚCI

Personal branding to przemyślany, dobrze zaplanowany proces zarządzania własnym wizerunkiem w biznesie i życiu osobistym. Silna marka osobista we współczesnym świecie pełnym informacji, ludzi, wydarzeń jest ważnym narzędziem do wyróżnienia się w tłumie, zbudowania swojej niepowtarzalności oraz rozpoznawalności. Zbudowany na wartościach, eksperckiej wiedzy oraz doświadczeniu wiarygodny i spójny wizerunek ma dzisiaj wymierną wartość rynkową. To lokomotywa do sukcesu przedsięwzięć, w których bierzemy udział.

Budowanie marki osobistej to długofalowy i złożony proces. Niezbędne jest przygotowanie odpowiedniej strategii komunikacji oraz strategii rozwoju osobistego. Nie bez znaczenia jest bowiem doskonalenie warsztatu samego eksperta. Wspólnie pracujemy nad identyfikacją celów i wartości, szkolimy umiejętności wystąpień publicznych, pracujemy nad dykcją, estetyką słowa oraz wizerunkiem. Wszystko to wymaga dyscypliny i myślenia długofalowego.

Marka osobista to w gruncie rzeczy obietnica unikalnych wartości, które możesz dać od siebie. Jest to też sposób, aby potencjalni klienci widzieli ciebie jako jedyną możliwość na rozwiązanie ich problemu. -Dr Sarah David-
TRENUJEMY
WARSZTAT EKSPERTA

Profesjonalnie wspieramy naszych klientów w kreacji wizerunku eksperta, budowaniu silnej, rozpoznawalnej marki, dobrej reputacji oraz pozytywnym wyróżnieniu się na rynku na tle konkurencji. W opracowywanych strategiach personal brandingu korzystamy z narzędzi na wielu płaszczyznach komunikacji jednocześnie. Dbamy o obecność w mediach w roli eksperta, aktywność publiczną oraz zabieranie głosu w istotnych dla obszaru kompetencyjnego eksperta kwestiach. Pilnujemy by nasi eksperci byli obecni wszędzie tam, gdzie być powinni. Realizujemy wyjątkowe, nieszablonowe sesje zdjęciowe oraz filmy eksponujące kompetencje i niepowtarzalną osobowość.