IDENTY
FIKACJA
WIZUALNA

WYSUBLIMOWANE
PROJEKTY

Identyfikacja wizualna to obszar kreacji, który bardzo lubimy, ale przed którym czujemy także dużą odpowiedzialność. Tworzymy bowiem nowy byt, który ma nieść określoną informację i wartość. Projektujemy kompleksową identyfikację wizualną poczynając od projektu logo, wizytówki, szaty produktu/opakowań po wszelkie materiały firmowe, które potrzebne są do codziennego prowadzenia biznesu, a które to finalnie mają stanowić czytelny i spójny wizerunek marki na rynku.

Bez względu na to czy wprowadzasz swoją markę na rynek po raz pierwszy, czy też jesteś na etapie zmiany strategii biznesowej i przed Tobą proces rebrandingu, identyfikacja wizualna powinna stać się znaczącym elementem każdej kampanii marketingowej. Spójny, profesjonalny wizerunek jest świadectwem jakości, a inwestycja w jakość procentuje przez lata.

Nasze projekty to kwintesencja stylu, minimalizmu i szlachetności.
SZLACHETNA
JAKOŚĆ

Nie ma projektu, na który mamy tylko jeden pomysł, ale zawsze wybieramy ten, który jest najbliższy idei i wartościom konkretnego biznesu. Nasze projekty to kwintesencja stylu, minimalizmu i szlachetności. Mamy na uwadze nie tylko sam projekt, ale także jakość wykonania, druku. Obok materiałów, które wyszły spod naszej estetyki, nikt nie przechodzi obojętnie. A o to przecież chodzi.