ARANŻA
CJA
WNĘTRZ

WNĘTRZA DEFINIUJĄ
KIM JESTEŚMY

Przestrzeń, w której prowadzimy swój biznes ma znaczenie. Nie tylko z uwagi na nasz komfort, ale także dla spójności oraz autentyczności wizerunku, jaki budujemy w komunikacji skierowanej do klientów, partnerów biznesowych, inwestorów czy przyszłych pracowników. W ramach strategii budowania wizerunku, a także z pasji do aranżacji wnętrz dostosujemy Twoją przestrzeń biznesową do nowych okoliczności i wyzwań biznesowych. Projektujemy zarówno całe przestrzenie biznesowe od podstaw, jak i nadajemy nowy look już urządzonym wnętrzom, odświeżamy, zmieniamy charakter jak również energię przestrzeni.

Ponadto, aranżujemy wnętrza pod projekty specjalne, takie jak sesje zdjęciowe czy realizacja filmu wizerunkowego. Jeśli planujesz realizację filmu wizerunkowego, ale wnętrza, w których prowadzisz swój biznes nie do końca nadają się na plan zdjęciowy - to jest to usługa dla Ciebie. Nie musisz wynajmować pięknej przestrzeni i wystawiać na próbę coś najistotniejszego dla wartości marki, czyli autentyczność. Zaproś nas do współpracy a my odmienimy Twoje wnętrze.

Wyznacznikiem jest dla nas harmonia przestrzeni oraz zgodność z naturą biznesu i temperamentem ludzi, którzy go tworzą.
ZGODNOŚĆ
Z NATURĄ BIZNESU

Pracujemy nad każdym detalem łącząc estetykę z funkcjonalnością, nowoczesność z ponadczasową klasyką. Wyznacznikiem jest dla nas harmonia przestrzeni oraz zgodność z naturą biznesu i temperamentem ludzi, którzy go tworzą. Pamiętaj, że to jak wygląda przestrzeń, do której zapraszasz swoich współpracowników, świadczy nie tylko o Twojej estetyce, ale i o szacunku do ludzi, od których wymagasz na co dzień pełnego zaanagażowania w budowanie wartości Twojej firmy.