O
NAS

W OHHPR stawiamy na jakość, spójność przekazu, siłę minimalizmu, ale i nutę kontrolowanego szaleństwa. Nie lubimy się z przeciętnością i nijakością.

Sposób
działania

On High Heels PR to butikowa agencja public relations, której działanie jest silnie skorelowane z potrzebami i celami biznesowymi klientów.

Każdą współpracę rozpoczynamy od aktywnego słuchania, i zrozumienia sytuacji klienta. Nie tworzymy zbędnych prezentacji czy obszernych dokumentów, by porazić klienta umiejętnością tworzenia zdań wielokrotnie złożonych. Koncentrujemy się na dialogu i wzajemnym porozumieniu. Tylko wtedy możliwa jest pełna identyfikacja z potrzebami klienta i efektywne działanie.

Nasze
wartości

OHHPR powstała z zamiłowania do jakości, estetyki, precyzji i sztuki komunikowania. Estetyka słowa i obrazu ma dla nas ogromne znaczenie. Podobnie jak wzajemny szacunek i kultura komunikacji w codzienne pracy.

Pracujemy z pasją, ponadprzeciętnym zaangażowaniem, bez korporacyjnego kołnierza. Partnerstwo, zaufanie i szczerość to wartości, którymi się kierujemy, ale i których oczekujemy od drugiej strony. Poza tym lubimy lubić.