A
KTU
ALNO
ŚCI

23 Sty

Praca: specjalista ds. PR i komunikacji marketingowej

Poszukujemy kreatywnej, samodzielnej osoby o wysokim poczuciu estetyki, dokładnej i zaangażowanej.

Zakres obowiązków:
-bieżąca obsługa klientów agencji,
-opracowywanie i realizowanie planów komunikacji,
-budowanie i utrzymywanie kontaktów z przedstawicielami mediów,
-prowadzenie komunikacji w social media,
-współpraca z podwykonawcami: grafikami, programistami, fotografami,
-opracowywanie scenariuszy i współorganizacja eventów.

Oczekiwania wobec kandydata:

-doświadczenie w obsłudze klienta w zakresie Public Relations i komunikacji marketingowej,
-doskonała znajomość języka polskiego, dbałość o estetykę słowa,
-łatwość pisania tekstów, artykułów, komunikatów,
-znajomość trendów w projektowaniu graficznym, dobry smak, wysoki poziom estetyki,
-energia i chęć do działania,
-głowa pełna pomysłów,
-nieschematyczne myślenie,
-znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

-pełną swobodę miejsca pracy,
-umowę o pracę lub B2B,
-realne możliwości rozwoju,
-pracę dla ciekawych marek, w tym marek premium (m.in. branża beauty, IT, kancelarie prawne, medycyna).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@ohhpr.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez On High Heels PR moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji. W dowolnym momencie przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody, przy czym nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem”.
Sie
04

Sesja zdjęciowa dla kliniki medycyny estetycznej

Dla klientów z branży beauty realizujemy systematycznie sesje zdjęciowe: wykonywanych zabiegów, sprzętów HI-TECH, kosmetyków, wnętrz oraz ekspertów.
Czytaj więcej
Lut
04

PR ekspercki dla kancelarii doradztwa biznesowego

Działania na rzecz spółki obejmują PR ekspercki, w szczególności koncentrujemy się na budowaniu marki eksperckiej w mediach oraz otoczeniu biznesowym.
Lip
20

3. urodziny Good Time Instytut & Medical Spa

Co to były za urodziny! Było pięknie, magicznie i z klasą.
Maj
05

Eksperci do walki z cyberprzestępczością

Poznańska spółka Grey Wizard to zespół światowej klasy ekspertów do walki z cyberatakami. Specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań do kompleksowej ochrony stron oraz aplikacji przed atakami DDoS (distributed denial of service).