A
KTU
ALNO
ŚCI

02 Cze

Kolejna nasza specjalizacja: obsługa klinik i instytutów medycyny estetycznej

Obsługę branży beauty, a dokładnie instytutu medycyny estetycznej rozpoczynamy z wysokiego “C”. Największy w Poznaniu, najpiękniejszy, z najszerszą ofertą zabiegów HI-TECH instytut Good Time Instytut & Medical SPA w gronie naszych klientów.

W ramach kontraktu odpowiadamy kompleksowo za realizację działań z zakresu PR korporacyjnego, PR eksperckiego oraz komunikację marketingową. Współpraca obejmuje ponadto organizację eventów, obsługę graficzną oraz realizację sesji zdjęciowych i filmów wizerunkowych oraz eksperckich.

 

 

Sie
04

Sesja zdjęciowa dla kliniki medycyny estetycznej

Dla klientów z branży beauty realizujemy systematycznie sesje zdjęciowe: wykonywanych zabiegów, sprzętów HI-TECH, kosmetyków, wnętrz oraz ekspertów.
Czytaj więcej
Lut
04

PR ekspercki dla kancelarii doradztwa biznesowego

Działania na rzecz spółki obejmują PR ekspercki, w szczególności koncentrujemy się na budowaniu marki eksperckiej w mediach oraz otoczeniu biznesowym.
Czytaj więcej
Lip
20

3. urodziny Good Time Instytut & Medical Spa

Co to były za urodziny! Było pięknie, magicznie i z klasą.
Czytaj więcej
Maj
05

Eksperci do walki z cyberprzestępczością

Poznańska spółka Grey Wizard to zespół światowej klasy ekspertów do walki z cyberatakami. Specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań do kompleksowej ochrony stron oraz aplikacji przed atakami DDoS (distributed denial of service).
Czytaj więcej